• Teradek Cube 155 streamování HD-SDI signálu přes Wi-Fi, LTE

  imageCUBE 155
  Cube 155 je HD video kodér pro zdroje HD-SDI. Tento konkrétní přístroj streamuje přes Ethernet, 2,4 / 5GHz Wi-Fi, nebo jeden 3G / 4G LTE USB dongle pro Teradek dekodéry, zařízení se systémem iOS nebo doručování obsahu sítě.
  Cube 155 zahrnuje všechny stejné skvělé vlastnosti původní kostky, jako nízkou spotřebu v kompaktním hliníkovém šasi, komplexní podporu Transport Protocol (RTP / RTSP / RTMP / MPEG-TS *), a kompatibilitu s jakýmkoli streaming videa platformě.
  * MPEG-TS se prodává samostatně
  Přináší Cube na další úroveň, Teradek přidal řadu důležitých nových funkcí, jako jsou:
  OLED
  Cube Nová OLED umožňuje uživatelům rychle měnit a zkontrolujte nastavení své jednotky, kromě poskytování real-time zpětnou vazbu pro názvy souborů, postavení, a bezdrátové připojení nahrávání. Už jsou počítače nebo iPady potřebné pro konfiguraci; každá funkce je jednoduchá na dosah.
  Li-Ion baterie
  Vestavěný Li-ion baterie Cube poskytne uživatelům až 2 hodiny běhu, což umožňuje bezproblémový provoz pro rychlé vysílání. Baterii lze nabíjet z adaptéru střídavého proudu, nebo dokonce vhodné externí baterii, jako je Anton Bauer.
  MIMO Access Point
  Nový bod funkce přístup MIMO výrazně zlepšuje bezdrátový výkon a umožňuje speciální funkce, jako je bezdrátové ovládání fotoaparátu pro zařízení bez schopností WiFi postaven v roce, a zajišťuje vylepšenou konektivitu ze iPad nebo Android tablet.
  Zvukový výstup
  Cube nyní přichází s výstupem pro sluchátka pro okamžitou audio monitoring.
  Micro SD
  Mikro SD slot umožňuje Cube uložit na palubě nahrávky proxy serveru v reálném čase. Nahrané soubory (.mov nebo .mp4) jsou automaticky synchronizovány s vaším proxy serverem přes Wi-Fi nebo mobilní připojení.
  Micro USB
  Micro USB port Cube bude účtovat nové interní baterii.
  CDN Integrace
  Nový Cube také podporuje desítky Content Delivery sítě (CDN), včetně Ustream, Justin.tv, Livestream YouTube Live, a mnoho dalších.
  Technické specifikace
  Přehled

Comments are closed.

Visit Us On Facebook