O společnosti O-VIDEO

slika_onama

Skupina O-VIDEO působí na evropském trhu již od roku 1998 a dnes zaujímá jednu z předních pozic dodavatele televizní, filmové a produkční techniky. Mateřská společnost sídlí v londýnském Teddingtonu a její pobočky naleznete po celé Evropě. Snažíme se být opravdovým profesionálem s vysokou kvalitou zákaznického servisu. Vzhledem k postavení skupiny a obchodního modelu Vám zaručujeme zajímavé cenové podmínky na českém trhu, výbornou skladovou dostupnost u Sony produktů a rychlé dodání zboží.

Česká pobočka O-VIDEO s.r.o. byla otevřena v dubnu 2009. Naši zaměstnanci využívají dlouholetých zkušeností a znalostí z profesionální video, audio a spotřební elektroniky, které nám pomáhají na základě stanovené strategie nabízet unikátní služby podnikání představující pro zákazníky konkurenční výhodu.

Zabýváme se prodejem profesionální video a audio techniky od společností Datavideo, SONY, Sony Media, AJA, Fujinon, Fujifilm IS, Apple, Miller, Sachtler, Vinten, Autocue, Autoscript, Anton bauer, smallHD, TERADEK, Litepanels, IDX, Genelec, SQN, SWIT, Blackmagic, Sanken, ZACUTO, Vocas, AEQ, Libec, Portabrace, PELIcase, DJI, Metabones, SECCED A RED PRO. Ze spotřební elektroniky nabízíme SONY ALPHA E-mount a GOPRO kamery. 

Podle požadavků zákazníka zajistíme také použitou video techniku a expresní pronájem profesionálních kamer včetně objektivů a příslušenství.

Našim cílem je nabízet kompletní služby v oboru audio-video a vždy nalézt individuální řešení pro Vás – našeho zákazníka.

Společnost O-VIDEO je od dubna 2011 držitelem certifikátu ISO9001:2008

V případě zájmu o detailnější informace se, prosím, obraťte na naší O-VIDEO pobočku v Praze na telefonní kontakty:

+ 420 222 541 190
+ 420 731 088 988

IMG_2670

Visit Us On Facebook