• Dobrá zpráva: SONY PXW-FS5 a PXW-FS5K skladem!

    Minulý týden dorazily první kousky očekávané Super35mm 4K kamery SONY PXW-FS5. Tělo je neuvěřitelné lehké a kompatkní, přitom poskytuje robustnost díky provedení z hořčíkové slitiny.

    V sadě FS5K pak najdete velmi dobrý objektiv s motorickým ovládáním rozsahu 18-105 (eq.35 je 27-158mm) a o konstatní cloně F4. Určitě Vás potěší, že objektiv v celém rozsahu nemění svoji fyzickou velikost, takže použítí kamery např. na quadrokoptéře nečíní problém náhlá změna těžiště. V balení nechybí kombinovaná nabíječka s adaptérem a ještě druhý samostný napájecí adaptér, očnice nebo infračervené dálkové ovládání. Samozřejmostí je LCD hledáček, který lze umístit na tři pozice (dvě vlevo a jedna na právé straně) horní rukojeti a může být umístěn na úchytu též obráceně. Odnímatelná rukojeť pro pravou ruku není již na samostané rozetě, ale funguje jako zmenšený bajonet pro objektivy s vyznačeným bílým bodem pro bezpečné a správné zacvaknutí.

    Přijďte si vyzkoušet PXW-FS5, PXW-FS7 a ostatní kamery řady PXW. Dne 4.12.2015 bude v naší kanceláři probíhat den otevřených dveří v době od 9 do 14 hodin.

     

    FullSizeRender 9 FullSizeRender 5

Comments are closed.

Visit Us On Facebook