• Sony rozšiřuje 4K video kamery o sestavu s ultra-vysokou citlivostí a vynikajícími rozměry

  Nová průmyslová videokamera UMC-S3C nabízí nejvyšší citlivost ve své třídě s 4K video záznamem, který umožňuje uživatelům zachytit detaily i v náročných podmínkách slabého osvětlení. Fotoaparát je také vybaven obrovskou flexibilitu a dlouhým trváním videozáznamu s 12 miliony pixelů.

  „Nové produkty jako UMC-S3C nám umožní rozšířit náš 4K řadu a přijít na nové trhy s vysokým rozlišením a vysokou citlivostí,“ řekl Atsushi Seki, ředitel Business Development společnosti Sony Electronics. „Tato nejnovější videokamera je důkazem pokračující snahy Sony s cílem nabídnout řešení, která splňují jednotlivé obchodní požadavky uživatelů.“

  Schopnost dosáhnout citlivosti a rozlišení s nahráváním  v rozlišení 4K se UMC-S3C realizuje nejvyšší citlivost ve své třídě – pod 0.004lx, rozšiřitelná až na ISO 50-409600. Fotoaparát využívá pokročilých zobrazovacích technologií od Sony spotřebitelů a profesních skupin – full-frame 35mm Exmor senzor z ILCE-A7SII, vysokou citlivost a obvod pro zpracování obrazu, což zvyšuje redukci šumu. Používání kompatibilních objektivů s bajonetem E, které maximalizují výkon 35mm senzoru full-frame.

  Snížení šumu dle oblastí: specificky selektivně dělí snímek do oblastí na základě vzorů. Kvalita obrazu je dále posílena prostřednictvím detailu reprodukční techniky, což umožňuje jasné a ostré video záznam v okolí černočerné prostředí mimo schopností lidského oka. Kromě toho, vysoká rychlost závěrky fotoaparátu umožňuje uživatelům zachytit písmena a čísla jasně.

  Váží přibližně 400g, lehký UMC-S3C je v současné době nejvíce kompaktní Sony full-frame fotoaparát. S montážními body na těle fotoaparátu, uživatelé mohou ovládat fotoaparát pomocí multifunkčního terminálu, včetně mikro USB zařízeními kompatibilními, dálkové ovládání nebo kompatibilního softwaru.

  UMC-S3C je vhodný pro širokou škálu aplikací včetně reakce na katastrofu; monitoring volně žijících živočichů; krajiny mapování nebo průzkum; dozor, inspekce a šetření; živá kamera; a jako palubní desky / profesionální point-of-view ( „POV“) fotoaparát, mezi ostatními.

  Podpůrné systémy s více kamerami se UMC-S3C hodí do téměř jakékoli stávající infrastruktury a také umožňuje funkce pro přehrávání s použitím počítače, stejně jako s živým náhledem přes rozhraní HDMI.

  Videozáznam dlouho-trvání je také možné, protože kamera je vybavena slotem pro paměťovou kartu na těle fotoaparátu namísto síťové kabely. S 64GB paměťovou kartu, mohou uživatelé zaznamenat až 125 minut 4K záběrů při standardní kvalitě (30 fps / 60 Mbps). V 4K rozlišení, kde obrazy jsou čtyřikrát více detailnější než Full HD, uživatelé mohou pokrývat větší plochy s nejvyšší kvalitou obrazu. UMC-S3C také podporuje formát XAVC S pro vysoce kvalitní záznam s rozlišením 4K na 100 Mbps, což je užitečné hlavně v prostředích, kde kabely nebo prostor je omezený.

  UMC-S3C-Right-1024x768

  Sony UMC-S3C má být podle plánu k dispozici ve Spojených státech v srpnu 2016.

Comments are closed.

Visit Us On Facebook